This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Bruschetta met Mozzarella en Zalmpaté
Serveert 4 personen
Deze hapjes zien er niet alleen spectaculair uit, maar smaken dat ook! De zalmpaté met mozzarella zijn samen een smakelijk geheel
Ingrediënten
- 1 potje John West Zalmpaté (125 g)
- 50 ml olijfolie
- 2 teentjes knoflook
- 1 ciabattabrood
- 3 gegrilde paprika’s (uit een potje)
- 1 bol (buffel)mozzarella
Zalmpaté 125gr
Al sinds 1857 is John West vis op z’n best. Dat proef je in onze zalmpaté in handige en hersluitbare verpakking. Met alle smaak, vitaminen, mineralen, eiwitten en Omega 3 waar onze zalm zo rijk aan is.
Stap 1
Verwarm de oven voor op 1°C. Pers de knoflook, snijd de ciabatta in plakken, snijd de gegrilde paprika’s in repen, lek de mozzarella uit en snijd deze in zo dun mogelijke plakken.
Stap 2
Meng de olie met de geperste knoflook. Bestrijk de sneden brood met de knoflookolie. Leg ze op de bakplaat en bak in het midden van de oven in 8-min. goudbruin.
Stap 3
Neem ze uit de oven en leg er de paprika op. Bestrijk dan met de Zalmpaté en beleg met een plakje mozzarella. Zet terug in de oven en laat de mozzarella smelten in ± 3 min.
Stap 4
Serveer direct.
Ook lekker met de John West Tonijn en Tonijnpaté en met Vispaté Tonijn met Zongedroogde Tomaat!
p.p. ± 1kcal / 7 g eiwit / g vet (waarvan g onverzadigd) / g koolhydraten
Deel dit recept